DroneBros logo

Služby

Nabízíme odstranění nečistot (fasády, okna, solární panely, turbíny) a nanesení ochranného povrchu, který po schůzce společně vybereme. Čistíme fasády, okna a solární panely po celém Ústeckém kraji. Není problém se domluvit i mimo něj.

Cenová kalkulace ZDARMA

S námi můžete očekávat nejenom bleskovou rychlost, ale také maximální bezpečnost pro Vaše fasády, okna, solární panely a peněženku. Čistota bez zbytečných nákladů. Nezávazná cenová kalkulace ZDARMA.

Chci čistá okna
Tým DroneBros - Matěj a Marek Kuncovi

Co budeme potřebovat od Vás

Vodu

Potřebujeme se napojit na vodovodní síť, ideálně pomocí venkovního kohoutku nebo na jiný zdroj vody s vhodným průtokem a tlakem, jako je studna či vrt.

Elektřinu

Pro optimální provoz drona a vysavače určeného k čištění okapů budeme nezbytně potřebovat spolehlivé a stabilní elektrické připojení.

Místo pro vzlet / přistání drona

Je nutné vyhradit specifický prostor pro bezpečné přistání a vzlet drona. Tento prostor by měl být dostatečně prostorný a bez překážek, aby se minimalizovalo riziko nehod.

Proč čistit fasádu

Estetický vzhled

Čištění fasád je důležité pro udržení estetického vzhledu budovy. Prach, špína, a jiné nečistoty se mohou hromadit na povrchu fasády, což vede k neupravenému a zanedbanému vzhledu. Pravidelné čištění fasády pomáhá udržet budovu v dobrém stavu a zachovat její atraktivní vzhled.

Ochrana materiálu

Fasádní materiály jsou vystaveny různým povětrnostním podmínkám, a proto jsou náchylné k poškození. Prach, saze, ptáčí trus a další nečistoty mohou způsobit korozi, degradaci a změny barev fasádních materiálů. Čištění fasád může pomoci v prevenci těchto problémů a prodloužit životnost fasádních materiálů.

Zlepšení energetické účinnosti

Nepříznivý vliv znečištění na fasádách může ovlivnit tepelnou účinnost budovy. Například vrstvy prachu a špíny mohou snižovat odrazivost světla a tepelnou izolaci, což může vést k zvýšeným nákladům na vytápění nebo klimatizaci. Čištění fasády pomáhá udržovat optimální tepelné vlastnosti a tím i energetickou účinnost budovy.

Proč čistit solární panely?

Zvýšení výkonu

Čisté solární panely jsou schopny efektivněji zachytávat sluneční energii a přeměňovat ji na elektřinu. Když jsou panely pokryty prachem, nečistotami nebo i lepkavým povrchem, může se snížit jejich výkon a výnos. Pravidelným čištěním zajistíte, že dosáhnete maximálního výkonu a minimalizujete energetické ztráty.

Prodloužení životnosti

Nečistoty a špína na povrchu solárních panelů mohou způsobit opotřebení a poškození. To může vést k dražším opravám

Úspora na elektřině

Když Vaše solární panely fungují efektivněji, produkují více elektřiny. To může vést k nižším účtům za elektřinu nebo dokonce k možnosti prodeje přebytku energie do sítě.